Witamy w Youcare Medicals Sp. z o.o.

Youcare Medicals to szybko rozwijającą się spółka, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Oferujemy wyroby medyczne, suplementy diety i inne produkty związane z szeroko rozumianą branżą zdrowia. Youcare Medicals to firma skoncentrowana na tworzeniu popularnych produktów, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością zastosowanych składników oraz wyjątkowymi opakowaniami. Aktywnie promujemy nasze marki w internecie oraz współpracujemy z naszymi odbiorcami przy tworzeniu indywidualnych strategii wsparcia.

O Youcare Medicals

Oferujemy wyroby medyczne, suplementy diety i inne produkty związane z szeroko rozumianą branżą zdrowia.

Youcare Medicals to firma skoncentrowana na tworzeniu popularnych produktów, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością zastosowanych składników oraz wyjątkowymi opakowaniami. Aktywnie promujemy nasze marki w internecie oraz współpracujemy z naszymi odbiorcami przy tworzeniu indywidualnych strategii wsparcia.

Firma Youcare Medicals powstała w 2015 roku. Badając rynek i istniejące na nim możliwości wprowadziliśmy do obrotu wysokiej jakości testy ciążowe Bebe Test. Kilka miesięcy poszukiwań odpowiedniego modelu biznesowego oraz pierwsze próby sprzedaży zakończyły ten etap istnienia firmy decyzją o kontynuacji działalności i rozwoju firmy.

Rok 2016 to aktywne powiększanie bazy odbiorców testu ciążowego oraz intensywne prace nad nowymi produktami. W połowie roku pojawia się pierwszy suplement diety Czystek Cięty, a we wrześniu nasz aktualnie najważniejszy produkt – Pure/C Powder 1000mg. Koncentrujemy się na jakości, wyjątkowym opakowaniu oraz długotrwałej współpracy z naszymi partnerami.

Jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności jest zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów. Optymalizujemy procesy doboru dostawców i partnerów pod kątem spełniania przez nich wymagań GMP, QMS i innych zgodnych z naszą polityką jakości. Dodajemy do portfolio nowe produkty oraz docieramy do coraz większej ilości aptek.

Koncentrujemy się na najwyższej jakości i doskonałych rozwiązaniach. Nasi dostawcy to najlepsze firmy w swoich branżach. Współpracujemy z firmami z Wielkiej Brytani, USA, Holandii, Polski i Chin

YCM

Youcare Medicals Logo

Nasi partnerzy

Kontakt

Oświadczam, że jestem właścicielem tego adresu email i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez Youcare Medicals Sp. z o.o.

Dane adresowe

Youcare Medicals Sp. z o.o.
ul. Gromadzka 6/1
61-655 Poznań

mail: ycm @ ycm.pl

Sąd rejestrowy: Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS.
KRS: 0000583105
NIP: 9721257001
REGON: 362264201
Kapitał zakładowy: 5000ZŁ